Team

Skillcorp Team

 

Żeby trafić do teamu nie wystarczy być najlepszym.
Trzeba przede wszystkim mieć to coś.

Kacper Pałatyński

Tego Pana nie trzeba przedstawiać.

Aktualny Mistrz Polski i Europy w Yoyo, zawodnik sponsorowany przez YoYoFactory. Bestia na scenie, mordeczka poza sceną. Kacper wydaje się być skoncentrowany nawet kiedy śpi. Poza Yoyo jest świetny w robieniu i edytowaniu filmów. Zasadniczo za co się nie zabierze to styl i poziom jest gwarantowany.

ZOBACZ INSTAGRAM

Jan Stompór

Sposób w jaki operuje nożem motylkowym utwierdza człowieka w przekonaniu, że Janek po prostu nie wie co to strach.

W jego rękach zabawa balisongiem wydaje się wręcz prosta. Gdy już dochodzimy do wniosku, ze zobaczyliśmy wszystko Janek rzuca nóż i łapie go szyją, odbija od czoła albo ląduje nim na plecach. W tym przypadku samo oglądanie może wywołać skok adrenaliny.

ZOBACZ INSTAGRAM

Jakub Pląder

Wyluzowany i pomocny – jest prawdziwym skarbem w Teamie Skillcorp.

Chyba nie da się wskazać kogoś, kto macha bardziej unikalnie. Znany we wszystkich zakątkach świata dzięki swoim “PladerSlacks” jest chodzącą innowacją w kwestii sztuczek. Często znajdziecie go na podium różnych Europejskich Zawodów, ale jeszcze częściej wśród przyjaciół z którymi dzieli się pomysłami. Zawodnik Duncan – najstarszej firmy robiącej yoyo na świecie.

ZOBACZ INSTAGRAM

Maciej Frąś

Maciek jest spokojny, precyzyjny i ma nieziemskie umiejętności.

Wiele lat doświadczenia czyni go wyjątkowym graczem, którego cechuje niespotykanie płynne flow. Nóż motylkowy w jego rękach to po prostu uczta dla oczu. Maciek to również ekspert w kwestiach technicznych takich jak serwisowanie, anodyzowanie i modowanie noży. Jest również świetnym nauczycielem, cierpliwie dzielącym się wiedzą z każdym, kto chce rozpocząć przygodę z nożem motylkowym.

ZOBACZ INSTAGRAM

Mateusz Rudny

Mateusz Rudny to młody talent, którym jesteśmy totalnie zajarani.

Chociaż za kendamę zabrał się trochę ponad póltora roku temu, już plasuje się wśród najlepszych graczy w Polsce. Obserwowanie jego rozwoju jest równie satysfakcjonujące co oglądanie jak skleja chore sztuczki. Poza kendamą Mati lubi origami i kostkę Rubika, więc można śmiało stwierdzić, że precyzja to jego druga natura.

ZOBACZ INSTAGRAM

Kacper Mikołajko

Kacper Mikołajko – nie wiadomo jak wyglądałaby polska społeczność flipperów bez Kacpra.

Możemy śmiało założyć, że byłaby mniejsza, ponieważ wiele osób rozpoczęło przygodę od poradników i recenzji właśnie z jego kanału YT. Wiedza Kacpra na temat noży, firm i ludzi flippujących na całym świecie jest olbrzymia i na nasze szczęście poza talentem do flippingu, ma talent do tego by się nią dzielić.

ZOBACZ INSTAGRAM
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium